Menu główne
×

Głowica testowa Scorpion do ASD

Opis produktu

Catalog SOLO

Scorpion ASD to unikalny, funkcjonalny system do zdalnego testowania czujki dymu dla zasysających systemów wykrywania dymu (ASD), który rozwiązuje szereg długotrwałych wyzwań, pomaga w zapewnieniu zgodności z kodeksami i normami oraz zapewnia radykalne oszczędności czasu, kosztów i zakłóceń.
Tradycyjne testy ASD po uruchomieniu są zazwyczaj wykonywane poprzez próbę wprowadzenia dymu testowego (często o nieodpowiedniej przydatności lub nawet wątpliwej jakości) do poszczególnych punktów pobierania próbek. Może to być nie tylko wysoce niepraktyczne, ale może również zanieczyścić system ASD. Scorpion oferuje zatwierdzone, łagodne i skutecznie niezanieczyszczające cząstki stałe dostarczane w kontrolowany i powtarzalny sposób.
Ponieważ Scorpion jest stale umieszczony na końcu przebiegu rury, kontrolowany i spójny bodziec jest wprowadzany dla każdego testu przez cały okres eksploatacji systemu. Rejestrując moment aktywacji Scorpiona i moment sygnału alarmowego, można zmierzyć czas transportu. Porównując to z zachowanymi danymi rozruchowymi, poprzednimi testami i dopuszczalnymi tolerancjami, można dokonać oceny integralności systemu zasysającego.

Funkcjonalności

  • Generowanie dymu dostosowane do testów funkcjonalnych systemów ASD i punktowych czujek dymu
  • Regulowany czas dymu w celu dopasowania do charakterystyki testowanego systemu
  • Funkcja czasu transportu do monitorowania bieżącej wydajności systemu ASD

Zastosowanie

Wymagany element:

 

Przenośny kontroler Scorpion

Zaloguj się po więcej materiałów