×

Detekcja video pożarów

Dane o konkretnych produktach oraz pliki do pobrania dostępne są w dziale Strefa Partnera po zarejestrowaniu 

 

Wczesne ostrzegawcze wykrywanie pożarów w celu ochrony zakładów przemysłowych
Wiele rodzajów przedsiębiorstw jest narażonych na zwiększone ryzyko pożaru ze względu na koncentrację materiałów łatwopalnych, które w połączeniu mogą generować wysokie poziomy ciepła. Kamery termowizyjne oferują możliwość monitorowania takich operacji przez całą dobę w celu wykrycia wszelkich wzrostów temperatury, która może prowadzić do samozapłonu.
Wśród szerokiej gamy technologii wykrywania pożarów jest system kamer termowizyjnych , dualnych lub płomienia opartych o moduł video- który szybko wykrywa pojawiające się zagrożenia pożarowe.
System FireTIR obejmuje stałe kamery na podczerwień połączone z przyjaznym dla użytkownika interfejsem oprogramowania.

System z  modułem analitycznym BlackBox może obsługiwać dowolne kamery lub czujki płomienia oparte o moduł i wyjście VIDEO.

Obraz z każdej kamery można podzielić na strefy, co pozwala na identyfikację określonych obszarów ryzyka, a także ustanowienie obszarów niewykrywalnych. Dla każdej strefy można zaprogramować wysokie lub niskie temperatury wstępne i alarmowe, z wyjściami do sygnalizacji pożaru i systemów sterowania procesem. FireTIR nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym w zakładach magazynowania i przeładunku, przemyśle wytwórczym, transporcie i wytwarzaniu energii. W obszarach niebezpiecznych dostępne są obudowy kamer z certyfikatem IP66 lub ATEX, z automatycznym czyszczeniem obiektywu kamery, co zapewnia, że system idealnie nadaje się do środowisk zapylonych.

Zapraszamy do współpracy

Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz e-mail. Opisz nam swoją sytuacje. Nasz konsultant zaproponuje właściwe dla Ciebie rozwiązanie.

+48 508 124 087
kontakt@quality07.com.pl

Referencje