×

Oferta dla instalatorów

Doskonale rozumiemy Twoje wyzwania jako instalatora. Naszym zadaniem jest pomóc Ci na różnych etapach Twojej pracy abyś mógł świadczyć najwyższej jakości usługi dla swoich klientów, wyposażając ich w nowoczesny sprzęt i skuteczne rozwiązania, które stanowią podstawę naszej oferty.

 

  • Budujemy partnerskie relacje
  • Dzielimy się wiedzą
  • Udostępniamy narzędzia

Wejdź w Stefę Partnera aby poznać aktualności w tym oferty specjalne dotyczące szkoleń lub promocje.

 

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Zgłoś udział – Rejestracja – Konferencja SPIN | Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych

 

EDYCJA WIOSENNA   19/20  kwietnia 2023  ZAMEK  JANÓW PODLASKI

Tradycyjne wydarzenia branżowe dla ludzi z pasją, zainteresowanych technologią, chcących poszerzać wiedzę, kontakty i rozwijać swoje umiejętności.

SPIN to przegląd nowości branżowych, praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań branży niskich prądów oraz unikatowa atmosfera.

Wydarzenie odbywa się dwa razy do roku – jesienią na południu Polski (SPIN) i wiosną na północy Polski (SPIN Extra).

Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, przez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

Wydarzenie adresowane jest do profesjonalistów branży niskich prądów czyli do projektantów i instalatorów instalacji niskoprądowych.

SPIN to połączenie edukacji, biznesu i integracji  w najlepszym wydaniu!

W trakcie dwudniowego wydarzenia przekrojowo prezentowane są informacje na temat trendów, nowinek technologicznych i potrzeb branży niskich prądów. Do dyspozycji uczestników jest strefa wystawiennicza umożliwiająca prezentację i testowanie sprzętu oraz indywidualne konsultacje. Wieczorny bankiet i część integracyjna owocują w nieformalne kontakty, które jeszcze bardziej przekładają się na efektywną współpracę z partnerami biznesowymi.

Zamek Janów Podlaski

Czterogwiazdkowe centrum konferencyjno-wypoczynkowe Zamek Janów Podlaski to miejsce unikatowe, w którym historia łączy się z nowoczesnością, harmonizując przy tym z czystą, nieskalaną przyrodą.

Malowniczo położony w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, Zamek sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku.

Serdecznie Państwa zapraszamy! Jesteśmy przekonani, że komfortowe warunki i niepowtarzalny klimat tego zabytkowego miejsca, będą sprzyjać rozwojowi i budowaniu relacji biznesowych.

Rejestracja – Konferencja SPIN | Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych (lockus.pl)

Oferta dla Ciebie

Produkty

Sprzedaż wszystkich oferowanych przez nas produktów różnych marek.

Szkolenia

Dedykowane szkolenia dające Ci wiedzę i dodatkowe benefity.

Wsparcie techniczne

Pomoc telefoniczna, internetowa lub bezpośrednia przy realizacji systemów.

Projektowanie

Sprzedaż wszystkich oferowanych przez nas produktów różnych marek.

Szablony

Gotowe szablony projektowania w formatach .dwg, .dxf i inne.

Baza wiedzy

Dostęp do dokumentacji, przykładów i materiałów dla instalatorów.

Zapraszamy do współpracy

Skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz e-mail. Opisz nam swoją sytuacje. Nasz konsultant zaproponuje właściwe dla Ciebie rozwiązanie.

+48 508 124 087
kontakt@quality07.com.pl


    Potrzebujesz innego rodzaju wsparcia?