×

Firma

Quality07 Sp. z o. o. jest głównym dystrybutorem urządzeń związanych z detekcją dymu, ciepła i gazu. Na polskim oraz zagranicznym rynku działamy od 15 lat sukcesywnie powiększając ofertę o niezawodne i najlepsze w swojej klasie produkty.
Zajmujemy się sprzedażą urządzeń min.: detektory zasysającej detekcji dymu, akcesoria zasysania, zasilacze buforowe oraz czujki specjalne ciepła, płomienia i dymu. Zajmujemy się też serwisem i naprawą tych urządzeń. Naszym największym atutem jest kompleksowa pomoc techniczna.

W ramach naszej działalności organizujemy również szereg szkoleń dotyczących urządzeń detekcyjnych, szkolenia autoryzacyjne dla sprzedawanych przez nas systemów oraz z projektowania ich zgodnie z wytycznymi TS, SITP lub VDS. Szkolenia organizujemy stacjonarne oraz online.

W skład naszych kompetencji wchodzi również projektowanie instalacji. Pomagamy w projektowaniu i uruchomieniu instalacji na życzenie klienta.

Nasza kadra inżynierów sprzedaży jest w stanie zapewnić Państwu wsparcie w doborze urządzeń robiąc fachowo dopasowane oferty. Posiadamy profesjonalne zaplecze szkoleniowe z całą gamą urządzeń treningowych, gdzie mogą Państwo spokojnie testować ich działanie pod okiem instruktora. Oferujemy też zestawy testowe do użytku w warunkach docelowych. Zaufało nam już ponad 100 firm z branży.

Zapraszamy do kontaktu instalatorów, inwestorów, projektantów oraz ubezpieczycieli.

15 lat działalności firmy na rynku polskim i zagranicznym

> 100 firm korzysta z naszych rozwiązań w codziennej pracy

500 szt.zamontowanych detektorów w jednym obiekcie LG Chem

Dołącz do naszego zespołu. Zobacz aktualne oferty pracy.

Zobacz oferty
  1. Eksperci w trudnych przypadkach to właśnie my. Nasze rozwiązania sprawdzają się w obiektach specjalnych, w których nie ma miejsca na kompromisy.

Misją Quality07 jest pomoc innym firmom w zabezpieczeniu ich budynków, dzięki instalacjom oraz urządzeniom detekcji dymu, ciepła, płomienia i gazu.

Pewność

Oferujemy wyłącznie przetestowane rozwiązania, wiodących producentów

Partnerstwo

Wyznajemy wartości, dzięki którym budujemy trwałe relacje

Zaangażowanie

Wspieramy Cię na różnych etapach od koncepcji po realizację

Życzliwość

Dzielimy się wiedzą, która jest podstawą bezproblemowych realizacji

Kompetentność

Kontaktujesz się z osobami, które rozumieją Twoje potrzeby

Terminowość

Wywiązujemy się z terminów realizacji projektów i dostaw sprzętu

Postawiliśmy na rozwiązania nowoczesne, bezpieczne, sprawdzone oraz cechujące się wysoką niezawodnością niezależnie od warunków.