Menu główne
×

Opis produktu

Lampa testowa czujek płom. FSL/SensorWare, ładowarka i pokrowiec w zestawie. Lampy testowe SENSE-WARE są znane ze swojej wszechstronności.  Są w stanie testować czujki płomienia SENSE-WARE UV, UV/IR i IR3.

Funkcjonalności

  • Uniwersalny
  • Możliwość wyboru trybu ciągłego dla UV i trybu pulsacyjnego dla IR i UV/IR
  • Kontrola detektora UV do 8 metrów (26 stóp)
  • Kontrola płomienia IR i UV/IR do 4 metrów (13 stóp)
  • Uniwersalna ładowarka 100-240 Vac z pinami do US, EU, GB en AU
  • Opcjonalna walizka transportowa

Uniwersalna lampa testowa detektora płomienia SW1120 aktywuje detektory płomienia UV, IR en UV / IR, które pracują przy 185-235 nm UV i szerokim paśmie promieniowania IR. Do użytku wyłącznie w obszarach bezpiecznych.

Zapytaj nas, czy Twój detektor płomienia może być testowany z SW1120. Praktycznie wszystkie czujki płomienia UV, IR i UV/IR mogą być testowane z SW1120 z wyjątkiem większości podwójnych czujek płomienia IR (IR/IR) lub potrójnych IR (IR/IR/IR – IR3).

Torba:

  • Zawsze wliczone w cenę

Dodatkowe informacje

TL-CF2

TL-CF2 to tester detektorów płomieni dla modeli UV/IR i IR3, który umożliwia sprawdzenie jego reakcji z niewielkiej odległości.

Najważniejsze cechy”

• Zatwierdzenie przeciwwybuchowe

• Urządzenie przenośne

• Specjalistyczne dla detektorów płomieni typu Rezontech UV/IR i IR3

• Nadaje się do stref zagrożonych wybuchem, takich jak stacje benzynowe, zakłady gazowe, rafinerie ropy naftowej i zakłady chemiczne

• Dostępny do użytku średnio 3,5 godziny

Specyfikacja

 

• Model: TL-CF2

• Rozmiar:  140 x 255 mm

• Materiał: Aluminium

• Waga  : 3,5 kg

• Zakres testowy: Średnio 5 m

• Przeciwwybuchowy  :Ex d IIB+ H2 T5  IP66/67 (KCs)

Przykłady / galeria zdjęć

Zaloguj się po więcej materiałów