Serwis / Naprawy detektorów

REKLMACJE SERWISOWE REALIZOWANE SĄ NA ZASADACH PODANYCH W REGULAMINIE GWARANCJI I REKLAMACJI UMIESZCZONYM NA NASZEJ STRONIE.

FORMULARZA ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO

Uwaga!

 1. W detektorach Micra wymiennymi częściami są tylko karta przekaźnikowa i stacja dokująca oraz filtr.
 2. Każde uszkodzenie detektorów Micra i gwarancyjne HSSD2 naprawiane jest w serwisie firmowym Airsense w Anglii a detektorów ASD w Niemczech, a dla detektorów Setronic we Włoszech.
 3. Uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji –Patrz warunki gwarancji.
 4. Koszt diagnostyki i naprawa wyceniana jest i przedstawiana klientowi do akceptacji.
 5. W detektorach HSSD2 i ASD części zamienne w tym wentylator, głowica, czujniki przepływu, zamek z kluczami/kołkami, płyta główna są sprzedawane do wymiany we własny zakresie lub naszym serwisie w Warszawie.
 6. Procedura serwisowa rozpoczyna się po wypełnieniu formularza zgłoszenia serwisowego. Im dokładniej zostanie on wypełniony tym szybciej zostanie załatwiona sprawa. Dziękujemy za współpracę
 7. Odesłanie detektora bez wypełnienia formularza zgłoszeniowego może skutkować znacznym wydłużeniem obsługi serwisowej nawet do 6 tygodni.
 8. Firma nie udostępnia bezpłatnych urządzeń zamiennych.
 9. Wymiana modułów we własnym zakresie rekomendowana jest tylko w przypadku klientów autoryzowanych.

Uwaga ! W przypadku problemów z zasilaczem Q07 KBZB należy przed wysłaniem zgłoszenia serwisowego dokonać diagnostyki interfejsem KBI i wysłać do nas raport w pdf z przeprowadzonej diagnostyki. Drobne awarie typu przepalenie bezpiecznika lub rozładowanie akumulatorów można łatwo zdiagnozować urządzeniem KBI i dokonać naprawy we własnym zakresie zwłaszcza, że przepalenie bezpieczników lub rozładowanie akumulatorów jest wynikiem niewłaściwej obsługi zasilacza lub akumulatorów AGM. W dziale do pobranie DTR znajdują się materiały dotyczące prawidłowej obsługi zasilaczy KBZB jak i akumulatorów typu AGM.

FORMULARZA ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO

 • Wysyłając detektor do serwisu należy przesłać wypełniony formularz. Im więcej danych otrzymamy tym szybciej detektor wróci do nadawcy. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
 • Serwis Quality07 T.M. Markiewicz Sp.J. Ul. Szomańskiego 13 02-495 Warszawa .....................................................................................................................Tel. 691462001 Osoba kontaktowa: Mikołaj Konopka
 

Weryfikacja

.